چیلر بیتزر Bitzer اسکرو و پیستونی آلمانی چه ویژگی هایی دارد؟

چیلر بیتزر Bitzer اسکرو و پیستونی آلمانی چه خصوصیت هایی دارد؟
کمپرسور بیتزر

به جهت بازدید و یا این که دانلود کاتالوگ محصولات بیتزر اینجا کلیک کنید. به جهت دانلود قابل انعطاف افزار بیتزر اینجا کلیک کنید. کمپرسورهای اسکرو بیتزر زیاد مطلوب به جهت اشکال چیلر های آب خنک و هوا خنک است.  Data has ᠎be en generat ed with GSA C᠎ontent Gen erator  D em oversi᠎on!

کمپرسور بیتزر

اکثر اوقات نوع های محصولات بیتزر در ادامه جمهوری اسلامی ایران موجود بوده و از سوی نمایندگی های فروش بیتزر جمهوری اسلامی ایران عرضه میشوند. همینطور به جهت کمپرسور های سفارشی و یگانه که عموما موجود نمیباشند، کمپانی دامون آمادگی دارااست تا از شیوه نمایندگی بیتزر در ادامه یکی از کشورهای حوزه‌ کالای گزینه حیث شما را تامین نماید.

به جهت خرید کمپرسور پیستونی بیتزر می توانید از واحد فروش کالابرودت ارزش و موجودی آن را استعلام بگیرید. از کلیدی ترین محصولات همین کمپانی می توان به کمپرسورهای سیستم برودتی و روغن صنعتی اشاره کرد یا این که به بیانی دیگر کمپرسورهای سیستم برودتی در ادامه اشکال دیگر کمپرسورهای هرمتیک اسکرو، هرمتیک سیلندر پیستونی و تسمه ی می باشند.

بعضا از مدلها به سیستم تزریق (در نوع های کهن خیس با تیتر CIC و در ادامه نوع های تازه با تیتر CMRC) مجهز میباشند که قابلیت وصال به دماهای زیاد پایینتر در ادامه یخچال را آماده میکنند.

دمای کاری کمپرسورهای دومرحله ای پیستونی بیتزر ذیل صفر هست و در ادامه سیستم هایی که به دمای ذیل نیاز دارا هستند به کارگیری میشوند.

عمده مدلهای کمپرسور بیتزر قابل تعمیر میباشند. تعمیرگاه های متفاوتی در ادامه مرحله مملکت به تعمیر کمپرسورهای بیتزر می پردازند که از گزاره مهمترین آن ها می اقتدار به تعمیرگاه قازاریان (تعمیرگاه کوپلند) و تعمیرگاه مدرن برودت اشاره کرد.

اشکال کمپرسور تبریدی بیتزر 3 فاز CSH 6563-60Y یکی از از اشکال کمپرسورهای کمپانی Bitzer هست .

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.