چیلر بیتزر Bitzer اسکرو و پیستونی آلمانی چه ویژگی هایی دارد؟

چیلر بیتزر Bitzer اسکرو و پیستونی آلمانی چه ویژگی هایی دارد؟
کمپرسور بیتزر

برای مشاهده و یا دانلود کاتالوگ محصولات بیتزر اینجا کلیک کنید. برای دانلود نرم افزار بیتزر اینجا کلیک کنید. کمپرسورهای اسکرو بیتزر بسیار مناسب برای انواع چیلر های آب خنک و هوا خنک است.  Data has ᠎be en generat ed with GSA C᠎ontent Gen erator  D em oversi᠎on!

کمپرسور بیتزر

اغلب مدل های محصولات بیتزر در ایران موجود بوده و از سوی نمایندگی های فروش بیتزر ایران عرضه میشوند. همچنین برای کمپرسور های سفارشی و خاص که عموما موجود نمیباشند، شرکت دامون آمادگی دارد تا از طریق نمایندگی بیتزر در یکی کشورهای منطقه کالای مورد نظر شما را تامین نماید.

برای خرید کمپرسور پیستونی بیتزر می توانید از واحد فروش کالابرودت قیمت و موجودی آن را استعلام بگیرید. از اصلی ترین محصولات این شرکت میتوان به کمپرسورهای سیستم برودتی و روغن صنعتی اشاره کرد یا به بیانی دیگر کمپرسورهای سیستم برودتی در انواع دیگر کمپرسورهای هرمتیک اسکرو، هرمتیک سیلندر پیستونی و تسمه ی می باشند.

برخی از مدلها به سیستم تزریق (در مدل های قدیمی تر با عنوان CIC و در مدل های جدید با عنوان CMRC) مجهز هستند که امکان رسیدن به دماهای بسیار پایینتر در سردخانه را فراهم میکنند.

دمای کاری کمپرسورهای دومرحله ای پیستونی بیتزر زیر صفر است و در سیستم هایی که به دمای پایین نیاز دارند استفاده میشوند.

اکثر مدلهای کمپرسور بیتزر قابل تعمیر میباشند. تعمیرگاه های مختلفی در سطح کشور به تعمیر کمپرسورهای بیتزر می پردازند که از جمله مهمترین آنها می توان به تعمیرگاه قازاریان (تعمیرگاه کوپلند) و تعمیرگاه مدرن برودت اشاره کرد.

انواع کمپرسور تبریدی بیتزر 3 فاز CSH 6563-60Y یکی از انواع کمپرسورهای شرکت Bitzer است .

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.