چک ولو کستل ایتالیا

فنر عقب دیسک را بر روی سیت نگه می دارد
چک ولو, چک ولو کستل

شیر چک ولو یا این که به اصطلاح شیر برگشتی، از اشکال شیرآلات کاربردی و هیدرولیکی در ادامه صنعت های گوناگون می باشند. در ادامه همین سیستم، از یک یا این که دو دیسک در ادامه درون شیر به کارگیری می شود.

چک ولو کستل

از آنجا که آن ها صرفا جریان رسانه را در ادامه یک جهت اذن می دهند ، معمولا به آن ها “دریچه های یک طرفه” یا این که “شیرهای برگشتی” گفته می شود. Th is  data w​as w ri tt en with GSA Con tent Gen᠎erator​ D᠎em​oversi᠎on​!

شیر یک طرفه مهم جهت حرکت سیال می باشد. چک ولوها معمولاً مهم يك قطعهی مسدودکننده صفحهای میباشند كه به لولايی بیرون از برگه سیت (seat) متصل هست و با حركت شبه آونگی خویش مسير عبور سيال را گشوده يا مسدود میكند.

همین شیرها به شکل مداد و با اعتنا به فشار سیال گشوده و یا این که بسته می شوند. بر شالوده این اورجینال طراحی های متمایز امروزه در ادامه صنعت به جهت شیر های یک طرفه شکل می چک ولو کستل سلام سرما گیرد.

شیر یک طرفه به برهان عدم اپراتور به جهت در دست گرفتن سیال نوعی از شیرهای کنترلی صنعتی گفته می شود که فقط سیال را از یک طرف شیر عبور می نماید و رجوع سیال در ادامه مخالف همین مسیر قابلیت پذیر نمیباشد و زمان کارگزاشتن شیر می بایست به پیکان منش شیر اعتنا نمود بدلیل این که سیال فقط در ادامه جهتی که معین شده عبور می نماید و معمولاً ملازم با شیر های کشویی از شیر یکطرفه به کارگیری می نمایند که سوای اپراتور در دست گرفتن سیال در ادامه فشار ذیل قابلیت پذیر باشد و شیرهای یک طرفه در ادامه متریال های برنج، چدن، فولاد، استیل، نیکل آلومینیوم برنز ایجاد می شود، شیر یکطرفه به دو گونه کلی سوپاپی و لولایی جور بندی می شوند.

به این خاطر، در ادامه موقع کارگزاشتن می بایست شیر را در ادامه به عبارتی جهتی که گزینه حیث فرآیند چک ولو کستل 3122/9 است، کارگزاشتن کرد. شیر یک طرفه بر بر روی هر جریان گاز مخصوص به شخصی به جهت خودداری از مخلوط گازها به وضعیت اول کارگزاشتن چک ولو کستل سلام سرما می شود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.