پیام وزیر کشور به مناسبت روز روابط عمومی

[ad_1]

وزیر کشور در پیامی به مناسبت روز روابط عمومی، مسئولیت این مجموعه در دستگاه های اجرایی را در زمینه تبیین و انجام وظیفه جهاد مهم و موثر دانست.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن پیام وزیر کشور به مناسبت روز روابط عمومی به شرح زیر است:

“به نام خدا

هفدهم اردیبهشت ماه که در تقویم کشوری روز روابط عمومی نامگذاری شده است، فرصت مغتنمی است برای تقدیر و تجلیل از زحمات کسانی که با عشق، تعهد و تخصص برای تبیین ارزش ها پا به عرصه جنگ روایی گذاشتند. انقلاب اسلامی . .
مسئولیت روابط عمومی که بر اساس منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نقش انکارناپذیری در انتقال دقیق و صادقانه رویکردها، دستاوردها و اهداف سازمانی ایفا می کند، بیش از هر زمان دیگری جدی شده است زیرا باید با آن تلفیق شود. اطلاعات، تجربه، مهارت، دانش و فنون. روز و با شناخت دو سویه جامعه و دستگاه ها، آینه ای تمام عیار و پلی بین این دو باشید.
تبیین اقدامات به ویژه در حوزه های اقتصادی و تصمیماتی که مستقیماً بر زندگی مردم تأثیر می گذارد، یکی دیگر از مسئولیت ها و نقش های مهم و مؤثر روابط عمومی است که علاوه بر همراهی مردم برای بهبود شرایط، در روند توسعه کشور و نیز انجام وظیفه می کند. دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی در «تولید، مبتنی بر دانش، در ایجاد اشتغال» آثار مثبت و بی بدیل خواهد داشت.
روابط عمومی باید مشاور، اتاق فکر و تحلیلگر بصیر مورد اعتماد مدیران باشد و انتظارات و خواسته های مردم را در کوتاه ترین زمان ممکن منعکس کند تا اختلالات، مشکلات و کمبودها در حوزه اجرا به سرعت شناسایی و به آنها پاسخ داده شود.
این نهاد با شفاف سازی افکار عمومی و اطلاع رسانی سریع، دقیق و صحیح به مردم، سرمایه اجتماعی را برای پیشبرد اهداف عالی کشور ایجاد می کند که مبنای فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر تبیین وظیفه جهادی است.
اعتمادسازی و اطمینان بخشی به مردم، رویارویی با ماشین تحریف و تخریب نظام، ایجاد امید، تسلط بر ابزارهای جدید، دوری از افراط و تفریط و تقویت جایگاه واقعی سخنگویی صادق، در شرایطی که فضای مجازی شغل مدیران شده است، روابط عمومی ها نشان می دهد. شرایط ویژه این موسسه در عصر جدید برای پویایی، تلاش خستگی ناپذیر 24 ساعته و برون رفت از کسادی و سکون.
حضور جهادگران در میدان برای تبیین و اقناع افکار عمومی در مقاطع حساس کشور از جمله اصلاحات بزرگ اقتصادی که دولت سیزدهم در مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها انجام داد، ضروری است. دستیابی به اهداف دولت بیش از هر زمان دیگری.
والسلام علیکم
احمد وحیدی
وزارت کشور”

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.