نظام اسلامی خط قرمز ماست/ نقد باید منصفانه، منطقی و آرام باشد

[ad_1]

ایسنا/ گیلان نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه راهبرد دولت سیزدهم مبتنی بر آرمان ها، ارزش ها و رهبری انقلاب است، گفت: نقد باید منصفانه، منطقی و آرام باشد.

آیت الله رسول فلاحتی در همایش استانی ائمه جمعه استان گیلان اظهار داشت: ائمه جمعه بی دلیل تلاش می کنند و اجر خود را از خداوند می خواهند.

وی به آشنایی ائمه جمعه با مشکلات جامعه اشاره کرد و افزود: یکی از فضائل خاص انسان الهی و نتیجه آن این است که هر حرکتی که انجام می دهد باید بصیرتی باشد و آفاق را ببیند.

امام جمعه رشت با تاکید بر نشاط در کار، رفتار و عمل ائمه جمعه گفت: فردی که با نشاط است، حرفش تاثیرگذار است و می تواند در جامعه نقش آفرینی کند.

آیت الله فلاحتی شورا را به تقوا در خطبه های نماز جمعه مورد نیاز خواند و خاطرنشان کرد: تقویت نظام اسلامی در خطبه های نماز جمعه مهم است.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی با خون دلها به دست آمد و مردم وفادار به نظام هستند، تصریح کرد: نظام اسلامی با خون علمای دین به دست آمد و هر حرکتی که آن را تضعیف کند حرکتی سیاه و منفور است.

نماینده ولی فقیه در گیلان حکومت اسلامی را مبتنی بر اندیشه علوی و نبوی توصیف کرد و گفت: جامعه ای که انقلاب اسلامی را تضعیف کند و دشمن را شاد کند قابل قبول نیست.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه راهبرد دولت سیزدهم مبتنی بر آرمان ها، ارزش ها و رهبری انقلاب است، گفت: نقد باید منصفانه، منطقی و آرام باشد.

وی از نظام اسلامی به عنوان خط قرمز آحاد جامعه به ویژه ائمه جمعه یاد کرد و یادآور شد: روحانیت دلسوزترین قشر جامعه و مردم است.

امام جمعه رشت با اشاره به اهمیت تشکیل اتاق فکر ائمه جمعه گفت: ائمه جمعه باید توجه ویژه ای به مردم داشته باشند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.