مهاجری: باید از آبروی خود دفاع کنیم/ شانس اشتباه نداریم

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: باید از آبروی خود دفاع کنیم و فرصت اشتباه نداریم و بازیکنانم این را به خوبی می دانند.

رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار فردا تیمش مقابل نساجی گفت: ابتدا از هوادارانمان تشکر می کنم که هزینه سفر بازی با فجر را پرداخت کردند و به شیراز آمدند و ما را تنها نگذاشتند. شاید زیاد نبود اما پیراهن زرد نفت مسجدسلیمان آنقدر انرژی مثبت داشت که بازیکنانم یک بازی پرفشار را به نمایش گذاشتند. فجری ها هر چند می خواهند از شرایط میزبانی خود استفاده کنند و پیروز میدان باشند اما خدا را شکر با انرژی مثبت و تلاش بازیکنانم توانستیم از این میدان سخت خارج شویم. اگر کمی دقت می کردیم می توانستیم برنده شویم اما خدا را شکر امتیازات کمتری گرفتیم.

وی افزود: فردا بازی سختی با نساجی خواهیم داشت. این تیم ریشه دوانده و مردم این شهر عاشق نساجی هستند و خوشحالم که تیم هایی مثل نساجی و ملوان به خط مقدم فوتبال کشور می آیند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: فردا همه نگاهمان به تیم خودمان است و امیدوارم با تمریناتی که در نظر گرفته ایم بتوانیم شرایط لازم را پیدا کنیم و شرایط خود را در جدول بهتر کنیم.

وی گفت: یک بازیکن خصوصی داریم و یکی دو بازیکن ما هم مصدومیت جزئی دارند و تیم پزشکی در تلاش است تا به بازی فردا راه پیدا کند.

مهاجری گفت: با توجه به نوع رفت و آمدمان به استان های دیگر، قطعا این موضوع به دلیل فشرده بودن بازی ها ما را به دردسر می اندازد. البته خدا را شکر بازیکنانم خیلی خوب کار می کنند و درک آنها کمک زیادی به تیم می کند. بازیکنانم ثابت کرده اند که قدرتشان می تواند بالا باشد و امیدوارم روزهای بهتری برای خودمان داشته باشیم و حاشیه ایمنی ایجاد کنیم، فرصت ها کم است و باید از اعتبار خود دفاع کنیم. ما فرصتی برای اشتباه نداریم و بازیکنانم این را به خوبی می دانند. قهرمانی در لیگ برتر سخت است اما امیدوارم فردا روز خوبی داشته باشیم و در بازی های باقی مانده به مسیر سریع تری خود ادامه دهیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.