ساخت پایانه چادگان 8 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان شهردار چادگان گفت: در تلاش هستیم تا زمین ترمینال را اجاره داده و سپس عملیات ساخت را آغاز کنیم که 8 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

محمد عرب در گفت وگو با ایسنا درباره پایانه حمل و نقل برون شهری چادگان مشکلی نداشتبیان کرد: در شهرهای زیر 50 هزار نفر، شهرداری مسئولیتی در قبال ساخت پایانه ندارد، اما با توجه به اینکه در چادگان متولی بخش خصوصی نیست، شهرداری با ساخت این پایانه به تدریج موافقت کرد.

وی افزود: اکنون در تلاش هستیم تا زمین این ترمینال را به صورت ملکی به مدت 5 سال اجاره دهیم که برای تعیین قیمت آن وارد قسمت کارشناسی آنها می شویم و پس از تعیین قیمت کارشناسی، شهرداری عملیات را انجام می دهد. “شروع می کند. طبق قانون این کار بر عهده شهرداری نیست و سازمان حمل و نقل جاده ای باید این کار را انجام داده باشد.

شهردار چادگان تصریح کرد: به دلیل کمبود ترمینال مردم برای تردد با مشکلات زیادی مواجه هستند و شرکت داخل چادگان مشکل مالی دارد و خودرو ندارد. حمل و نقل درون شهری نیز با مشکلاتی مواجه است و برای بهبود این وضعیت در صدد خرید دو اتوبوس هستیم.

عرب گفت: هنوز مشخص نیست پایانه چادگان تا چه زمانی به بهره برداری می رسد. فعلاً باید مالک زمین باشیم و شروع به ساخت آن کنیم که اعتبار زیادی می طلبد». قول دادند اعتبار لازم را از سازمان شهرداری ها یا وزارت کشور تامین کنند و برای ساخت پایانه چادگان در مجموع 8 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی ادامه داد: همچنین درصدد تعریض خیابان ها و احداث پارک عمومی در چادگان هستیم. برخی از معابر مرکز شهر نیاز به آسفالت دارند که در حال انجام است و خیابان ها مرمت و رنگ آمیزی می شوند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.