سئو فنی پونه مدیا (7)

سئو فنی – پونه مدیا
سئو چیست, سئو تکنیکال چیست, سئو داخلی چیست, سئوی سایت

اگر در راستای استراتژی های درونی سایت تلاش کنید، شاهد افزایش ترافیک و افزایش میزان بازدید وب سایت خود خواهید بود. اما واقعیت این است که اگر به اصول اولیه سئو داخلی توجه نکنید، سئو خارجی چندان موثر نخواهد بود. اگر ارتباطی وجود نداشت، اصلاً به بررسی دیگر موارد نخواهد پرداخت. ممکن است با خودتان بگویید مگر گوگل محتوای ما را بررسی نمیکند و براساس تشخیص کیفیت آن جایگاه وب سایتمان را تشخیص نمیدهد؟ سازگاری با این قانون ضروری است و می توانید اطمینان داشته باشید که وب سایت شما، محتوای آن و هر آنچه برای کاربران در صفحات وب شما قابل مشاهده است (به عنوان مثال، متن، تصاویر، ویدئو یا صوت) و عناصری که فقط برای رباتهای خزنده قابل مشاهده هستند (به عنوان مثال، برچسب های HTML، داده های ساختار یافته) مطابق با آخرین شیوه های سئو بهینه شده اند. در نگارش محتوای سایت باید تگ h1, h2, h3 , h4 , h5 و تگ h6 را به طور مناسبی با استفاده از کلمات کلیدی هر صفحه و همچنین عناوین مهم موجود در هر صفحه ایجاد کنید. تگ تایتل یا عنوان به تنهایی تأثیر چندانی بر رتبه بندی ارگانیک ندارد، به همین دلیل گاهی اوقات نادیده گرفته می شود.

This po᠎st has  been g en erated wi th the help of G SA C onte​nt Generator DE᠎MO.

این عنوان جای مشخصی دارد؛ یعنی گوگل برای خواندن عنوان صفحه به جملات نوشته شده بین تگهای خواهد رفت. الگوریتمهای موتور جستجو به طور مکرر تغییر میکنند و تاکتیکهای سئو در پاسخ به این تغییرات تکامل مییابند. یک XML نقشهٔ وبسایت فایلی است که با اعلام کردن مکان ظریف هر ورقه , به موتورهای جست و جو در درک کردن تارنما شما در هنگام شناسایی آن امداد مینماید . این مراحل یک شروع عالی برای هر بازاریاب دیجیتال است که می خواهد مطمئن شود وب سایت آنها برای موتورهای جستجو کارایی دارد. نکته مهم اینجاست که ربات گوگل مدتی است این سایت ها را شناسایی کرده است و بک لینک هایی که از این سایت ها به دیگر سایت ها داده می شود را جزء سئو کلاه سیاه قرار میدهد. به این ترتیب برخی از صفحات شما Rich Snippet پیدا میکنند و این هم نرخ کلیک و ورودی ارگانیک سایت شما را به طرز چشمگیری افزایش میدهد. همان آدرس سایت شما با پسوندهایش است که میتوانید به صورت مستقیم وارد صفحه خود شوید. یک کارشناس سئو حتما می دانند که بهینهسازی روی صفحه یا همان سئو داخلی باید به طور مداوم در اولویت قرار گیرد و از آنجا که قوانین و الگوریتم های موتورهای جستجو دائما در حال پیشرفت است، مهم است که مطمئن شوید دانش سئو داخلی شما به روز است.

مطمئن شوید که نسخه موبایل و دسکتاپ سایت شما یکسان است. سایت A دارای سرعت بارگذاری بسیار بالا، تجربه کاربری عالی و محتوای مناسب است؛ کاربر در چنین سایتی به راحتی به بخشهای مختلف دسترسی دارد. از کلمات تقویت کننده احساس استفاده کنید؛ بهترین، برترین، زیباترین، عالی و هرچه میتواند حس کنجکاوی کاربر را برانگیزد. از کلمات کلیدی اصلی و ثانویه به طور کامل و عالی استفاده کنید. حتماً از کلمات کلیدی استفاده کنید که میزان جستوجوی بالایی دارند. البته کلماتی که میزان جستوجوی بالایی داشته باشند. البته وقتی اسم محتوای داخلی صفحات میآید، همه فکر میکنند که محتوای متنی است. البته این فایل موارد دیگری را نیز به موتور های جسجو اعلان میکند از جمله نوفالو بودن لینک های یک صفحه و… توجه دقیق به این 10 مورد به بهبود محتوا و اعتبار شما کمک می کند و رتبه، میزان ترافیک و نرخ تبدیل شما را بهبود می بخشد. سئوی داخلی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا به موتورهای جستجو کمک می کند وب سایت شما و محتوای آن را بفهمند و همچنین تشخیص دهند که آیا مربوط به جستجوی کاربر جستجوگر است یا خیر. همچنین به این معنی است که اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما از تخصص، اعتبار و قابلیت اطمینان بالایی برخوردار است.

همانطور که از صحبت های بالا می شود برداشت کرد این است که قیمت های سئوی وب سایت بر اساس فاکتورهای بالا اندازه گیری می شوند. لینک های داخلی ایجاد کنید و از هر یک از صفحات وب سایت آموزشی خود به صفحات مرتبط دیگر لینک بزنید. 1. امروزه صفحات وب نیاز به بارگذاری سریع دارند. هنگامیکه همهچیز در جای مناسبش قرار داشت، به گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول گوگل رفته و نحوه عملکرد سایتتان را مشاهده کنید. شاخص های کلیدی عملکرد در سئو چیست؟ امروزه متخصصین سئو ابتدا سایت را در قالب نمایشگر موبایل و تبلت طراحی و بررسی می کنند و سپس به سراغ نسخه دسکتاپ می روند. همانطور که میدانید اکثر مخاطبین شما با موبایل وارد صفحات وب سایت شما می شوند پس بنابراین باید توجه ویژهای در زمان ساخت و طراحی وب سایت به نسخه موبایل داشته باشید. پس در این حالت باید دائما در سطح وب، به سایت شما لینک هایی داده شده و از شما به عنوان یک وب سایت خوب صحبت شود. قطعا این سایت اگر به درستی سئو شود به نتیجه خواهد رسید. بنابراین اگر در زمینه سئو آگاهی کافی ندارید، بهتر است فعلا این کار را انجام نداده و یا از یک متخصص سئو درخواست کمک کنید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.