جزئیات قرارداد 100 میلیون یورویی مترو تهران

[ad_1]

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو جزئیات قرارداد 100 میلیون یورویی خرید تجهیزات و قطعات مترو را تشریح کرد.

مهدی شایسته اصل در گفت وگو با ایسنا، وی درباره خرید نهایی قطعات و تجهیزات لازم برای مترو گفت: قرارداد ۱۰۰ میلیون یورویی با فاینانس خارجی نهایی شده است و پس از انعقاد قرارداد می توانیم تجهیزات و قطعات مترو را خریداری کنیم که نیاز به ۸ هزار تومان است. میلیارد ریال که تکمیل شده است.»

وی با بیان اینکه شرکت آتیه بانک شهر لیست تجهیزات مورد نیاز ما را دریافت کرده و در حال بررسی خرید تجهیزات است، افزود: حدود دو تا هشت ماه زمان می برد.

شایسته اصل با بیان اینکه بر اساس این قرارداد 100 میلیون یورویی قرار است قطارهای DC و تعمیرات اساسی قطارها را نیز با سازنده واگن انجام دهیم، ادامه داد: علاوه بر تعمیرات اساسی قطارها، بحث ارتقا نیز وجود دارد. سیستم شما نیز افزایش یافته است. اگر این قطارها تعمیر اساسی شوند، برخی از آنها می توانند تا 20 سال دیگر در ناوگان خدمت کنند.

وی با تاکید بر اینکه این اقدامات کارهای معوقه ای بود که به این دوره از مدیریت شهری رسید، گفت: خوشبختانه با حمایت های ویژه شهردار تهران، معاونین شهردار و اعضای شورای شهر شاهد انسجام و اتحاد برای کمک به سیستم مترو هستیم که حمل و نقل پاک است.” روزانه یک و نیم تا دو میلیون سفر انجام می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.