توضیح کانون در مورد عدم حضور در نمایشگاه کتاب

[ad_1]

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خصوص عدم حضور در بخش فیزیکی سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران در مصلی توضیحاتی ارائه کرد.

بر اساس گزارش ها ايسنادر توضیح این مرکز در این خصوص آمده است:

از توصیف و تعریف خورشید فارغ است…

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بیش از 3000 عنوان کتاب برای کودکان و نوجوانان را در کارنامه خود منتشر کرده است و بیش از 20 سال است که مفتخر به انتخاب ناشر سال شده است. بیش از نیم قرن کار برای کودکان و نوجوانان این مرز و بوم، ایجاد جامعه پایدار، تولید آثار تاثیرگذار در حوزه کودک و نوجوان و رساندن مستقیم کتاب به مخاطبان اصلی در اقصی نقاط کشور، از افتخارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان.
حفظ دستاوردهای کانون پرورش فکری و عبور از حواشی حوزه های تحریریه و موانع انتشار کتاب در طول دوره بر عهده متولیان این خانه بوده و همه به نوبه خود چراغ این خانه را روشن نگه داشته اند. .
متأسفانه علیرغم پیگیری های فراوان و مکاتبات متعدد، حضور کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب در اردیبهشت ماه 1401 به دلیل رأی صادره در سال 1377 بر اساس قوانین موجود میسر نشد. نمایشگاه کتاب و قوانین جاری نمایشگاه را رعایت کرد.
از این رو انجمن و متولیان آن از این شرایطی که در سال 1401 بر آنها تحمیل شده است متاسفند، اما تابع قوانین و شرایط موجود هستند. مسلماً عدم حضور کودکان و نوجوانان در غرفه پر جنب و جوش مرکز برای متولیان آنها بسیار ناخوشایند است.

رفتار فرهنگی متولیان کانون که کتاب هایشان همیشه سرلوحه علاقه کودکان و نوجوانان کشور است در نمایشگاه کتاب 1401 به یادگار خواهد ماند.
حضور پررنگ کانون در جامعه فرهنگی قطعا آرزوی همه متولیان فرهنگ و رسانه، نویسندگان، شاعران و مخاطبان وفادار کانون است، اما رعایت قوانین اولین قدم در تبعیت و موافقت با جامعه فرهنگیان است.
حضور مجازی این مرکز در نمایشگاه بین المللی کتاب، فرصتی برای علاقه مندان است تا بتوانند محصولات این مرکز را به صورت مجازی در دسترس قرار دهند.
امید است در برنامه ریزی های آتی، کتاب ها و محصولات مرکز به صورت حضوری در اختیار علاقه مندان قرار گیرد.»

توضیح کانون در مورد عدم حضور در نمایشگاه کتاب

عکس های غرفه کانون از دوره های قبلی نمایشگاه کتاب

توضیح کانون در مورد عدم حضور در نمایشگاه کتاب

عکس های غرفه کانون از دوره های قبلی نمایشگاه کتاب

توضیح کانون در مورد عدم حضور در نمایشگاه کتاب

عکس های غرفه کانون از دوره های قبلی نمایشگاه کتاب

سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از بیست و یکم اردیبهشت ماه آغاز شده و تا 31 اردیبهشت 1401 در دو بخش مصلای امام خمینی (ره) و مجازی در سایت ketab.ir برگزار می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.