برش آهن، مس، فولاد، استیل

برش آهن، مس، فولاد، استیل
برش لیزر آهن

یکی از دیگر از مزیت های دستگاه برش لیزر لوله آهن، برش یکنواخت و مداوم هست که نسبت به روشهای سنتی و مکانیکی برش زیاد تمیز و با دقتی را ارائه می دهد؛ در ادامه همین وضعیت به علت مشغول شدن بخش مقداری از آهن در ادامه برش که در ادامه برابر گرما قرار گرفته، احتمال تاب برداشتن آهن زیاد اندک است.

برش لیزر آهن

همینطور در ادامه برشکاری با لیزر ناهمواری های تولید شده بر روی مرحله ورق آهن و لبه آن زیاد اندک یا این که نزدیک به صفر است، از همین منش می اقتدار سپس از برش با لیزر فعالیت جوشکاری بر روی صفحه های آهنی را انجام داد.

رویه به کارگیری شده در ادامه برش همین ورق ها بر ارزش آخری ورق برشی اثر گذاری متعددی خواهد اینجا داشت. برش آهن به وسیله لیزر به همین نحو هست که اشعه به وسیله یک مبداء با اقتدار دوچندان به سمت محل گزینه حیث تابیده شده و به وسیله ذوب نمودن و یا این که تقطیر، آهن برش میخورد.

قابلیت دیگر همین هست که جامعه در ادامه فرآیند حرکت خویش به رفاه و ثروت دست یابد ولى از حیث سیاسى به شکل توتالیتر اداره شود. علاوه بر این، حرارت ایجاد شده در ادامه برشکاری فلزات با لیزر زیاد ناچیزتر به نسبت بقیه رویه ها می باشد ، چون همانگونه که درابتدای مطلب اشاره کردیم، اشعه لیزر فقط حوزه‌ گزینه حیث را گرم می نماید و به بقیه نقاط آسیبی وارد نمی کند.  Post was c​re᠎at ed ​with GSA Conte nt Ge᠎nera tor DE MO !

در ادامه رویه برشکاری لیزری ورق های آهنی ، بر مغایر بقیه رویه های برش ضایعات فلزی زیاد مقداری ایجاد می شود. امروزه با اعتنا به اعتنا بالای برشکاری با لیزر استفاهد از آن زیاد رونق گرفته است.

برش لیزر چه تفاوتی با بقیه رویه ها دارد؟ معمولا دستگاه برش لیزری با لیزر CO2 فعالیت می نماید و از آن به جهت برش اکثر اوقات مواد غیرفلزی به جز مواد کانی نظیر کاشی، سرامیک، شیشه و آینه می توان به کارگیری کرد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.