امکان آموزش علوم سلولی و سلول های بنیادی به زبان ساده در مدارس

[ad_1]

رئیس پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی در حاشیه بازدید وزیر آموزش و پرورش از این پژوهشکده تاکید کرد: امیدواریم برنامه ها و فعالیت هایی از جمله آموزش، علوم سلولی، سلول های بنیادی، درمان ناباروری و بیوتکنولوژی به زبان ساده در این پژوهشکده داشته باشیم. سطح مدرسه.”

دکتر. عبدالحسین شاهوردی، رئیس پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی در حاشیه بازدید وزیر آموزش و پرورش از این پژوهشکده در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: آموزش و پرورش نقش مهمی در حوزه آموزش دارد. امیدواریم در سفر وزیر آموزش و پرورش از مجتمع تحقیقاتی رویان، با تعاملی که می توان بین معاونت های آموزش عالی و آموزش ابتدایی و مدارس ایجاد کرد، پیوند منطقی و موثری ایجاد شود زیرا آینده متعلق به آن هاست. که بین رشته ای کار می کنند متعلق به نسل جوان کشور است و برای نسل آینده باید از آموزش ابتدایی و متوسطه سرمایه گذاری کرد.

رئیس پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی افزود: امیدواریم برنامه‌ها و فعالیت‌هایی مانند (آموزش) در علوم سلولی، سلول‌های بنیادی، درمان ناباروری و بیوتکنولوژی به زبان ساده در سطح مدارس داشته باشیم و این دانش را به نسل‌های بعدی منتقل کنیم. “

دکتر. شاهوردی ابراز امیدواری کرد: در آینده زمینه انعقاد تفاهم نامه همکاری بین رویان جهاد دانشگاهی و وزارت آموزش و پرورش فراهم شود تا پژوهشگاه رویان بتواند فعالیت هایی را که تحت عنوان ماموریت های خود انجام می دهد انجام دهد. در زمینه آموزش و پرورش.

شایان ذکر است که دکتر یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش و جمعی از معاونان این وزارتخانه صبح امروز (25 اردیبهشت 1401) از پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی بازدید کردند. دکتر. در این بازدید حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی وزیر آموزش و پرورش را همراهی می کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.