ارائه الگوی مناسب بهای تمام شده برای تابلو فرش (2)

ارائه الگوی مطلوب بهای تام شده به جهت تابلو فرش
تابلو فرش

شما می توانید عکس دلخواه خویش را به جهت ما‌درها ارسال کرده ما‌درها آنرا بر روی تابلو فرش چاپ کرده و به جهت شما به تام نقاط جمهوری اسلامی ایران ارسال خوا‌هیم کرد.

در ادامه صورتی که می خواهید لیست ارزش تابلو فرش را بازدید نمایید می توانید متاع گزینه نظرتان را تعیین کرده و سپس از گشوده نمودن متاع در ادامه مغازه زر فرش با تعیین سایزبندی گزینه نظرتان ارزش آن را می توانید بازدید کنید.

شما می توانید جلوی درب واحد تجاری خویش در ادامه ساختمانی بزرگ، المانی دارای ارتباط با شغل خویش را به شکل تابلو فرش کارگزاشتن نمایید تا پیدا نمودن دفتر کار شما به جهت مراجعان آسان خیس باشد. Th is  po​st w as w ri​tten  by G᠎SA Co​ntent ᠎Gene᠎ra tor DEMO.

موقع خرید کردن تابلو فرش به نقشه فرش اعتنا نمایید ، مدام فرش های خوش نقشه و قشنگ را خریداری کنید، همین فرش ها با گذشت دوران در گیر ارتقاء ارزش می شوند و نقشه آن ها از مد نخواهد افتاد.

تابلوفرش طرح خوش نویسی با حوزه کرم و به دور لبه حوزه به رنگ آبی تیره که با گل های رز قشنگ تزئین شده است. نقاشیهای همین نصیب در ادامه تازه ترین لایه شامل صحنههایی از داستانهای اساطیری و شاهنامه فردوسی و داستانهای عاشقانه نظامی گنجوی، ماههای سریانی سال و محله ها دیرباز شهر مشهد نظیر عرصه اعدام، کوهسنگی و سردرِ باغ ملی، تصاویری از بالون، هواپیما، او‌لین اتومبیل و گرامافون و مردانی با کلاه پهلوی هست که نشاندهنده زندگی اجتماعیِ مردمان است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.