آنچه درمورد آموزش کوچینگ باید بدانید (2)

طراحی الگوی تضمین میزان مرغوب بودن برنامهریزی آموزشی دانشجو-معلمان در ادامه کالج فرهنگیان
کوچینگ مدیران

در ادامه همین زمینه مهم­ترین نیازهای آموزشی اعضای علمی در ادامه مهارت­های درس دادن عبارتند از قابلیت انتقال علم و مفاهیم به دانشجو-معلمان، شناخت با تجارب عملی اساتید با میزان مرغوب بودن بالا از آموزش، امکان تعیین روش­های درس دادن مطلوب به جهت اشخاص عصر و گونه کلاس، و شناخت با اصول دیوانه آموزش. Data has been gen er at​ed ​by GSA Content᠎ G en erat or DEMO.

کوچینگ مدیران

مشارکت­کنندگان تحقیق شامل ۹ نفر از اعضای هیأت علمی کالج و ۶ نفر از مدیران خوب کالج فرهنگیان دارای ارتباط با مدیر و برنامه­ریزی آموزشی و تضمین میزان مرغوب بودن بودند که با رویه نمونه­گیری هدفمند تعیین شدند.

فاضلی و کرمی (1394، 144) در ادامه پژوهشی با تیتر تجارب دانشجویان تربیت استاد از طراحی آموزشی بر شالوده خط مش سازنده­گرایی، خط مش سازنده­گرایی را یکی از از رویکردهای تقریبا تازه در ادامه طراحی آموزشی معرفی کرده­اند.

تجدید به شواهد موجود، در ادامه مرحله دنیا هم پژوهش­های به فعالیت آمده هنوز نتوانسته­اند به روشنی نشان دهند که کدام برنامه تلویزیونی درسی تربیت استاد و با کدام ساختار از اثربخشی بیشتری برخوردار هست و توانمند هست معلمان توانمندتر و موفق­تری را به کلاسهای درس گسیل نماید.

برنامه­ریزی استراتژیک تلاشی سازمان­یافته و منظم به جهت اتخاذ تصمیمات اصولی و انجام اقدامات حیاتی که طینت و جهت­گیری فعالیت­های یک سازمان با دیگر نهاد ها را در ادامه چارچوبی رسمی صورت میدهند، تمجید شده هست (برایسون، 1390، 18). جامع­نگری در ادامه فرآیند برنامه­ریزی استراتژیک به معنای نگاه سیستمی و فراکنشی داشتن است.

یکی از از اشکال بررسی­های میزان مرغوب بودن در ادامه تربیت معلم، تضمین میزان مرغوب بودن هست که شامل همه خطمشیها، سیاستگذاریها، فرایندها و فعالیت­های برنامه­ریزی شده هست که از شیوه آن میزان مرغوب بودن تدریس حفظ، ارتقاء و گسترش مییابد.

۱. طرح جامع فعالیت­های فرهنگی کوچینگ مدیران اجرایی ۲. راهنمای همین تغییر و تحول اسنادی نظیر گواهی دگرگون سازی بنیادی تدریس و پرورش، نقشه جامع علمی مملکت و اساس­نامه کالج فرهنگیان بود.

2016، 30) پژوهشی با تیتر «تضمین میزان مرغوب بودن در ادامه تربیت استاد فلسطین به مراد رهنمودهایی به جهت اعضای هیأت علمی و رهبری» انجام دادند که هدف آن محاسبه بعدها میزان مرغوب بودن برنامههای تربیت استاد آغازین (پیش از خدمت) در ادامه فلسطین از نگرش مثال هدفمندی از مدرسان و دانشجو-معلمان در ادامه سه کالج بود. Art ic le was creat ed  by G᠎SA C ontent G ener᠎ator Dem over​sion.

در ادامه برنامه تلویزیونی درسی تربیت استاد مهم نقش محوری است. در ادامه جمهوری اسلامی ایران آکادمی کوچینگ پارسی زبانان ( FCA ) موسسه مهم جواز از ICF هست و کوچ هایی که در ادامه همین موسسه تدریس می بینند، می توانند نیز در ادامه جمهوری اسلامی ایران و نیز در ادامه بقیه کشورها، به ارائه گوچینگ به جهت مدیران کوچینگ مدیران اجرایی سرویس ها کوچینگ بپردازند.

اگر شما همین نوشته را تحسین می کنید، مایلید داده ها بیشتری در ادامه گزینه کوچ مدیران ارشد بدست آورید به وب سایت ما‌درها مراجعه کنید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم (3)

چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم کوچینگ کسب و کار, کوچینگ کسب و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.